Kreg Jig® K5 Master System

Kód: K5MS
Neohodnotené
Značka: Kregtool USA
€229,90 –10 %
K5MS withNewClamp
€229,90 –10 % €205,90 €171,58 bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Systém Master Kreg Jig® K5 kombinuje populárne Kreg Jig® K5 s prvotriednym príslušenstvom a vytvára komplexnú súpravu na začiatok s Kreg Joinery™.

Príslušenstvo zahŕňa 3-hrannú čelnú svorku Automaxx®, prenosnú základňu, základňu Kreg Jig® K5 s rúčkou na prednej strane, predlžovacím krídlom, otočným otvorom na zhromažďovanie prachu, vŕtacím blokom, rozperným blokom, dorazom obrobku, stupňovitý vrták, 6 "(152 mm) vodiaca lišta, dorazový obojok, šesťhranný kľúč, skrutka so štartovacím systémom Kreg®, zásuvkový systém štartovacej zásuvky a 3 stiahnuteľné plány projektu.

Systém Kreg Jig® K5 Master kombinuje Kreg Jig® K5 s prvotriednym príslušenstvom, aby bolo ešte jednoduchšie začať budovať s stolárskymi výrobkami Kreg. Príslušenstvo zahŕňa 3 "Wood Project Clamp s technológiou automatického nastavenia Automaxx®, prenosnú základňu pre budovanie na cestách a plány na stiahnutie pre šesť veľkých projektov.

Nová 3 "Wood Project Clamp je vybavená technológiou automatického nastavenia, ktorá zjednodušuje projektovú konštrukciu tým, že umožňuje upnutie obrobkov rôznej hrúbky bez toho, aby ste museli nastaviť svorku, čo je perfektným spoločníkom na rúčku bez nástroja na obrobku Kreg Jig® K5.

Pridaním prenosnej základne vám dajú ďalšie použitie pre zjednodušené nastavenie Kreg Jig® K5 pre prenosné budovy a opravy. Pozrite si Portable Base v akcii v tomto videu Quick Tip.

Kľúčový systém Kreg Jig® K5 obsahuje aj plánované schémy sťahovania viacerých projektov, ktoré vám umožnia vytvoriť šesť veľkých domácich projektov, aby ste mohli ihneď začať budovať.