KHI-HINGE

Kód: KHI-HINGE
Neohodnotené
Značka: Kregtool USA
€34,30 –13 %
COB Concealed Hinge Jig
€34,30 –13 % €29,90 €24,92 bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Pomôcka pre skryté pánty - Skrytý pántový prípravok

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoducho použiteľný prípravok umožňuje vŕtanie otvorov na poháre pre skryté závesy dverí skrine (Euro závesy) pomocou vŕtačky.

Presné polohovanie závesu s indexovými jazýčkami.

Opakovateľné výsledky s vstavanými meracími stupnicami.

Spoľahlivé vŕtanie s vodiacim klincom a objímkou zastavenia.

Nastaviteľné vačky zabezpečujú správny posun závesu.

Vrátane trvanlivého vrtáka s karbidovým zakončením.

Kreg Concealed hingle jig -  závesný prípravok preberá úvahy z inštalácie dverí skrinky pomocou skrytých závesov. Tento ekonomický, ľahko použiteľný prípravok zaručuje presné zarovnanie závesov, takže môžete inštalovať dvere, ktoré sa hodia skvele a fungujú dobre. Navyše, khi-hinge prípravok na závesy pracuje s obyčajným vrtákom a dodávaným blatníkom s karbidovým hrotom.

khi-hinge závesový prípravok vám umožňuje vyvŕtať otvory na poháre pre skryté závesy dverí skrinky (niekedy nazývané "eurozávesy") pomocou vŕtačky. Prístroj umiestnený v zápustke je umiestnený presne na správnej pozícii a posunutý a vyvrtáva do perfektnej hĺbky vždy vďaka hĺbkovému dorazu. Jig je jednoduchý na používanie a zaisťuje, že môžete namontovať dvere skrinky, ktoré sa hodia skvele a fungujú správne.

Skryté závesy sú skvelé pre montáž dverí kabinetu, pretože zostanú mimo dohľadu, sú nastaviteľné a fungujú veľmi dobre. Pri montáži je však potrebné vŕtať veľké otvory vo veľmi špecifickej polohe a hĺbke. khi-hinge záves Kreg odoberá zážitky z vŕtania týchto otvorov a umožňuje vám to robiť iba s vŕtačkou a bitom s karbidovým hrotom dodávaným s prípravkom.